Vyplňte e-mail a dostávajte zdarma návody, rady, tipy a triky a informácie o súťažiach a novinkách:


SpinFire

spinfire-logo.jpg

SpinFire je produkt, ktorý dokáže pracovať veľmi jednoducho a rýchlo s 2D a 3D dátami CAD systémov a to s natívnymi aj prenosnými. Umožňuje načítanie viacerých typov formátov do jedného okna prehliadača. S načítanými dátami je možné naďalej pracovať. K dispozícii sú pomerne veľké možnosti merania, či vytvorenia poznámok k daným dátam, tvorba rezov, rozhodených zostáv a pod. Načítané dáta sa dajú uložiť do vnútorného formátu SpinFire (.3D), a tie sa následne môžu otvoriť v SpinFire Reader, ktorý je už zdarma. Takto uložené dáta je možné vložiť aj do produktov MS Office.

Ak to celé zhrnieme, tak SpinFire sa dá využiť na tvorbu návodov, bezpečnú komunikáciu, prípravu technológie výroby, prípravu podkladov na ponuky a podobne.

Pracujete s CAD dátami z rôznych konštrukčných systémov ako je CATIA, UG, SolidWorks, Pro/E a pod.? Zaobstaranie týchto systémov je však ekonomicky veľmi náročné a čas na učenie je veľmi dlhý? Potrebujete získať informácie pre ďalšiu prácu (napríklad spracovanie cenovej ponuky, určenie technológie výroby alebo len domerať rozmery)?

Potrebujete posielať CAD dáta k spracovaniu cenovej ponuky, ale bojíte sa zneužitia originálnych dát?

Používajte produkty z rodiny Actify. Pomocou týchto produktov môžete komunikovať s približne 350 typmi prenosových či natívnych CAD súborov. Z týchto súborov je možné zistiť nielen rozmery, ale aj vlastnosti dielu, alebo dokážete rozobrať celú konštrukčnú zostavu. A to všetko za veľmi zaujímavých ekonomických podmienok a jednoduchým naučením obsluhy týchto produktov.